Czasem wystarczy zapytać

Kiedy wpadłam na pomysł stworzenia serii postów, w których kobiety opowiadają o codziennej, praktycznej stronie swojej pracy, byłam bardzo rozentuzjazmowana. Nowe pomysły zawsze mnie ekscytują. Jestem najszczęśliwsza, jak coś sobie wymyślę, a potem to sobie zrobię.

Jedyne, co mnie stresowało, to przekonanie, że znalezienie dziewczyn chętnych do udzielenia mi wywiadu nie będzie łatwe. I że pewnie nie raz przyjdzie mi spotkać się z odmową, bo jednak nie każdy lubi się wywnętrzać w Internecie.

Wydarzyło się to dokładnie zero razy.

Czytaj dalej

Dzień Kobiet – konkurs Lunaby + kurs o zakładaniu własnej marki tańszy o 100 zł

Jest szansa, że będzie to najkrótszy wpis na moim blogu. To dlatego, że mam dwie ważne i fajne wiadomości i chcę, żeby wybrzmiały, nie ma co ich grzebać w paplaninie.

Napiszę Wam tylko szybko, że jestem zachwycona tym, że w końcu jest nadzieja na wiosnę, jestem u moich rodziców i razem z ich dwoma kotami przemieszczam się po domu wraz z wędrówką plam słońca.


Kurs “Jak założyć własną markę odzieżową” tańszy o 100 zł 


Po pierwsze, z okazji Dnia Kobiet obniżyłam cenę kursu “Jak założyć własną markę odzieżową?” o 100 zł. Jeśli myślicie o własnej marce, ale standardowa cena kursu była dla Was za wysoka, wystarczy że wpiszecie w koszyku kod “girlpower” i możecie kupić kurs w niższej cenie. Czytaj dalej