Joanna Glogaza

Kursy

W 2014 roku chciałam sobie kupić piżamę. Ładną, wygodną i z dobrego materiału. Bez nadruku z Myszką Miki , ale i bez tandetnej czerwonej koronki. Nie mogłam takiej znaleźć, więc pomyślałam że sama sobie zrobię piżamę idealną – to znaczy z pomocą krawcowej.

Tak powstało Lunaby, moja marka tworząca piżamy, koszule nocne, szlafroki, ale też papcie, opaski i inne gadżety, które pozwalają się poczuć w domu i pięknie, i wygodnie.

Okazało się, że pomysł chwycił i nasze piżamy kupowało coraz więcej osób. Wysyłałyśmy paczki do Australii, do Stanów i do Kataru.

Nauczyłam się mnóstwa rzeczy. Również tego, że o ile zakładanie marki jest bardzo ciekawe, to już jej prowadzenie na przestrzeni lat nie jest czymś, co daje mi spełnienie. Postanowiłam skupić się na tym co robię najlepiej i co lubię najbardziej – na pisaniu – i w 2020 roku sprzedałam Lunaby.

Ponieważ wiem, jak trudno jest zacząć i jak pilnie strzeżona jest branżowa wiedza, namiary i kontakty – postanowiłam się nią podzielić. Stworzyłam kurs online Jak założyć własną markę odzieżową, który od A do Z przeprowadza przez proces testowania pomysłu, tworzenia sklepu online i przygotowania kolekcji, którą klienci faktycznie chcą kupować.

Jak założyć własną markę odzieżową
- praktyczny kurs online

Kurs jest dostępny w stałej sprzedaży, wspiera go kursowa grupa na FB. Jeśli myślisz na poważnie o założeniu marki, która rzeczywiście będzie zarabiać, pozwól sobie pomóc. Wbrew pozorom to nie taka łatwa sprawa i ludzie zwykle skupiają się na zupełnie niewłaściwych rzeczach. Koszt kursu zwróci Ci się błyskawicznie.

W kursie wzięło już udział ponad 1000 osób. Powstają ubranka dla dzieci, nieemerycka biżuteria z bursztynu, ekologiczne majtki menstruacyjne i wiele innych produktów spełniających faktyczne potrzeby rynku. Marki są sprzedawane za setki tysięcy złotych. Nie przypuszczałam, że tak to się rozwinie i jestem z moich kursantów niezwykle dumna.