Joanna Glogaza

strona główna > artykuły

Hatifnaty – inspiracje z sieci

piękna ulica Mariacka z mojego Instagrama

Cześć! Dziś mam dla Was letnią edycję Hatifnatów – dużo wakacyjnych zdjęć, ciekawy system pakowania i świetny tekst o rozmiarach ubrań. Miłego czytania, jak macie jakiś fajny link, to śmiało podrzucajcie!

dom2

Oracle-Fox-Sunday-Sanctuary-Brooklyn-Loft-Apartment-10

pakowanie

garance

 

gary


Posty z ostatniego tygodnia


Trzy małe rzeczy, które doprowadzają mnie do szału i Wasze fantastyczne komentarze – naprawdę polecam lekturę!

Lista rzeczy, które planuję zrobić latem

Nasz ebook o blogowaniu, „Zawód: Bloger”, jest już w sprzedaży!

Wyprzedażowy przewodnik zakupowy, czyli slow fashion w praktyce.

Dzięki za lekturę!

Jeśli nie chcesz przegapić moich nowych artykułów, odcinków podcastu czy książek, zostaw swój adres e-mail:

17 thoughts on “Hatifnaty – inspiracje z sieci”

  1. Ojeju, jak dziś pięknie w tym poście :)! Oczarowały mnie zdjęcia „młodej miłości”. Są wspaniałe i bardzo klimatyczne, w jakiś magiczny sposób bardzo przywodzą na myśl młodość i jej uczuciowość – czasem niewinną, czasem mniej. A Hawaje… zatęskniłam za morzem, ciepłem i wylegiwaniem się na plaży… Co do foreshadowingu – zawsze zastanawiałam się, dlaczego znam końcówkę filmu na długo przed wszystkimi, może to właśnie zasługa tak skrupulatnej pracy reżysera :).

    1. Ach, no i oczywiście te okna <3. Są przepiękne. Marzę o tym, by w przyszłości móc pozwolić sobie na dom z ogromną ilością okien, najlepiej tak ślicznych jak te. Mam dużą słabość do takich artystycznych wnętrz i nieodparcie kojarzą mi się właśnie z takimi dużymi, przeszklonymi powierzchniami.

  2. Wspaniały post na sobotni poranek. Dziękuję. Twoją książkę też kupiłam, po przeczytaniu przekażę siostrzenicy i mamie, wszystkim nam się przyda rewolucja w szafach a przynajmniej refleksja nad zakupami:) Wykonujesz kawał dobrej roboty, jeszcze raz dziękuję. Miłego weekendu.

  3. Świetny ten system pakowania, też zmieniłabym ilość niektórych rzeczy. Jednak sam pomysł jest świetny. Mój system wyglądałby tak: 5 koszulek, 4 doły (łącznie z długimi spodniami), 2 sukienki, 2 pary butów, 2 torebki, 1 kostium kąpielowy.
    Szkoda, że nie byłam taka mądra wczoraj,kiedy pakowałam się na dzisiejszy wyjazd :)

  4. Jakże można przejść obojętnie wobec linka, który obiecuje uczynić mądrzejszym ;). Ale powiedziałabym, że niekoniecznie zamiast oglądać TV trzeba od razu oglądać same mądre rzeczy (to znaczy jasne, to się samo nasuwa, ale). No właśnie, tak w świetle tego, co jest punkt wyżej na tej liście: można obejrzeć cokolwiek, ale zastanawiając się przy tym, czemu to tak wygląda, co tutaj chciano powiedzieć, czemu tak a nie inaczej i tak dalej. W ten sposób nawet oglądanie reklam może ubogacać ;).

    I muszę powiedzieć, że zarówno Twój post o pakowaniu, jak i polecony tutaj przeczytałam z dużym zainteresowaniem, bo pakowanie przy wędrowaniu jest istotne, a to nadal sztuka, której nie opanowałam w dostatecznym stopniu :).

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *