Joanna Glogaza

strona główna > artykuły

Hatifnaty – najciekawsze linki z sieci

Cześć! Podrzucam Wam porcję Hatifnatów na deszczową niedzielę, miłego popołudnia!

Dzięki za lekturę!

Jeśli nie chcesz przegapić moich nowych artykułów, odcinków podcastu czy książek, zostaw swój adres e-mail:

24 thoughts on “Hatifnaty – najciekawsze linki z sieci”

  1. uwielbiam ten Twój cykl, sama postanowiłam wrócić do moich tropów, to fajny sposób na dzielenie się z innymi, ale i zapisywanie dla siebie samej ciekawych linków. Ja z ciekawością zapoznam się z filmami na youtube – ostatnio mam wielka ochotę na tego typu filmy. A Szczygla mam zamiar przeczytać, ale najpierw w kolejce inne 3 zakupione niedawno do domowej biblioteczki.

  2. Ja właśnie skończyłam Szczygła i tylko jedno moge powiedzieć-cudowny,podobnie jak Tajemna historia ma magiczny klimat i kompletnie zaprząta myśli.Polecam serdecznie.

  3. Jeśli chodzi o Disneya to tych bohaterów jednych filmów w drugich jest więcej niz na tej liście, ale ciekawostką może być fakt, że w wielu filmach u Disneya pojawiają się postaci filmów Miyazakiego (czy też w ogóle studia Ghibli) w formie pluszaka, plakatu etc. Jest to hołd, który twórcy Disneya składają twórcom z Japonii.

  4. a propos Islandii, serdecznie polecam świetny blog dziewczyny, która od jakiegoś czasu tam mieszka i pracuje i pisze w genialnym stylu, do poczytania w wolnej chwili: https://wszedziebarany.wordpress.com/ – to właśnie od niej z bloga dowiedziałam się m.in. o tym basenie i też jest już na mojej liście miejsc do odwiedzenia :)

    Pozdrowienia!

  5. Filmy dokumentalne na pewno obejrzę. Parasolki mi się nie podobają, ale za to wnętrze mieszkania bardzo. Scarlett w okropnym makijażu z kolczykiem w nosie – nadal piękna.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *