Hatifnaty – najciekawsze linki z sieci

Cześć! Podrzucam Wam porcję Hatifnatów na deszczową niedzielę, miłego popołudnia!

24 comments

+ Napisz odpowiedź
 1. zakladnicycodziennosci

  uwielbiam ten Twój cykl, sama postanowiłam wrócić do moich tropów, to fajny sposób na dzielenie się z innymi, ale i zapisywanie dla siebie samej ciekawych linków. Ja z ciekawością zapoznam się z filmami na youtube – ostatnio mam wielka ochotę na tego typu filmy. A Szczygla mam zamiar przeczytać, ale najpierw w kolejce inne 3 zakupione niedawno do domowej biblioteczki.

 2. Kamila

  Ja właśnie skończyłam Szczygła i tylko jedno moge powiedzieć-cudowny,podobnie jak Tajemna historia ma magiczny klimat i kompletnie zaprząta myśli.Polecam serdecznie.

 3. warpaint

  Jeśli chodzi o Disneya to tych bohaterów jednych filmów w drugich jest więcej niz na tej liście, ale ciekawostką może być fakt, że w wielu filmach u Disneya pojawiają się postaci filmów Miyazakiego (czy też w ogóle studia Ghibli) w formie pluszaka, plakatu etc. Jest to hołd, który twórcy Disneya składają twórcom z Japonii.

 4. Paulina

  a propos Islandii, serdecznie polecam świetny blog dziewczyny, która od jakiegoś czasu tam mieszka i pracuje i pisze w genialnym stylu, do poczytania w wolnej chwili: https://wszedziebarany.wordpress.com/ – to właśnie od niej z bloga dowiedziałam się m.in. o tym basenie i też jest już na mojej liście miejsc do odwiedzenia :)

  Pozdrowienia!

 5. Karolina W

  Filmy dokumentalne na pewno obejrzę. Parasolki mi się nie podobają, ale za to wnętrze mieszkania bardzo. Scarlett w okropnym makijażu z kolczykiem w nosie – nadal piękna.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *