Hatifnaty #24 – inspirujące linki z sieci

Cześć, dobry wieczór! Bardzo Wam dziękuję za ciepłe przyjęcie zapowiedzi mojej książki – nie wiecie nawet, jak mocno się wzruszyłam. Zostawiam Was z kolejną porcją Hatifnatów, a sama pakuję się w pasiastą białą piżamę i idę oglądać Twin Peaks, żeby wprawić się w nastrój przed zapowiadanym powrotem. Udanego weekendu!

Zrzut ekranu 2015-03-27 o 08.41.37

 

 Jak zwykle czekam na ciekawostki od Was!

33 comments

+ Napisz odpowiedź
 1. Ania P.

  Piszę ze szpitala, gdzie trafiłam na dwa dni. Poprosiłam chłopaka żeby mi tu dowiózł moją laure white ( bo szpitalna piżama jest mniej więcej tak fajna jak polskie kabarety) teraz patrzę, są nowe hatifnaty, no tak to ja mogę chorować! :) od razu mam lepszy humor.

 2. Martyna

  Nieśmigielskiej bloga też „odkryłam” ostatnio (i przeczytałam już z połowę postów), zapewne podobnie jak Ty, dzięki Adamant Wanderer? :)

 3. Barbara Pióro

  Maison-garage po prostu genialny! Natomiast analiza różowości, jak dla mnie, trochę skrótowa i powierzchowna, ale ok, to tylko krótki artykuł w necie.
  Dzięki za kolejne ciekawe Hatifnaty. Kiedy znowu coś o modzie?
  Pozdrawiam!

 4. Yennefer

  Uwielbiam Hatifnaty, zawsze znajdę coś dla siebie :) I już nie mogę się doczekać tych, w których będą linki do artykułów o „Slow fashion” i do wywiadów z Tobą po wydaniu Twojej książki :)
  Pozdrawiam, Yenn

 5. Ewa

  Powstrzymuję się przed pootwieraniem wszystkich stron, bo mi laptop padnie, coś zostawię na jutro ;-) A Niesmigielska, wiadomo ;-)

 6. niesmigielska

  poleciłyście mnie z ulą, akurat jak miałam ogłaszać upadłość bloga spowodowaną ogólnym zniechęceniem. i teraz nie mogę tego zrobić. no pięknie!
  na serio to bardzo mi miło. mogę umierać, więcej w blogosferze nie osiagnę ;)

 7. Polly

  Świetnie zorganizowana przestrzeń w tym garażowym domku. Uwielbiam ludzi, którzy realizują swoje pomysły, mimo tego, że wszyscy dookoła mówią, że to bez sensu :)

 8. Iza

  uwielbiam Twin Peaks, ale nigdzie nie mogę znaleźć ostatniego odcinka, to strasznie frustrujące. Obejrzałam całe dwa sezony i dane mi jest poznać zakończenie :(

 9. Infrenchious

  Piszę do Ciebie z głupim pytaniem jako fanka piżamie z Lunaby ;) Pomyślałam juz o tym po fakcie, ale czy nie masz nic przeciwko umieszczaniu w hashtagach na Instagramie „Lunaby”? Bo nie chciałabym naruszyć Twoich praw autorskich i mogę zdjąć ten tag jeżeli by miał Ci przeszkadzać. Pozdrawiam ciepło!

 10. Ola

  Leighton Meester jest przepiękna! Polecam jej solową płytę. Przeszła tak jakoś bez echa, a zupełnie nie rozumiem dlaczego – niesamowicie przyjemna muzyka. No i polecam teledysk do piosenki Heartstrings, Leighton wygląda w nim zachwycająco! :)

 11. Alicja

  Dzięki Twojemu linkowi o błędach językowych zorientowałam się, że mój szef mylił się, poprawiając „podać w wątpliwość” na „poddać w wątpliwość” w tekście mojego doktoratu. You’ve made my day! :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.