Joanna Glogaza

strona główna > artykuły

Win a Sony digital camera

Sony nie tylko wyposażyło mnie w aparat, ale przewidziało też drugi dla moich Czytelników, do wygrania w konkursie. To Sony NEX-F3, taki sam jak ten na zdjęciu – mała nie-lustrzanka z wymiennymi obiektywami (w konkursowym zestawie jest obiektyw 18-55mm). Miałam okazję trochę go już poużywać i jestem przekonana, że sprawdzi się przy wszystkich „reporterskich” zadaniach typu pokaz mody – i to wcale nie tylko dlatego, że mieści się do małej torebki, ale głównie w związku z szybkim autofokusem, wychylanym ekranem LCD i opcją nagrywania filmów w jakości Full HD (dźwięki jak z filmów o szpiegach też są godne odnotowania!). Będzie też świetny dla osób, które dopiero zaczynają fotograficznie się rozwijać – jak pisałam wcześniej, momentami miewam wrażenie, że ten aparat myśli za mnie. Jakość zdjęć powinna też zaskoczyć bardziej zaawansowanych użytkowników – jak tylko przeżyją pierwszy szok związany z brakiem wizjera (zastępuje go wyświetlacz LCD), mnie do teraz zdarza się podnosić ten aparat do oka, budząc tym samym śmiech przechodniów.

ZADANIE KONKURSOWE

Pomyślałam, że wykorzystam tę okazję, żeby lepiej poznać Was, moich Czytelników. Jestem naprawdę ciekawa, kim są i co lubią osoby czytające mojego bloga. Zadaniem konkursowym jest więc przesłanie jednego zdjęcia, ilustrującego Waszą największą pasję, krótki opis także jest jak najbardziej mile widziany. Wybrałam ten temat także dlatego, że mocno wierzę w realizowanie swoich pasji, choćby najbardziej nietypowych, jako priorytetową wartość w życiu. To nie konkurs na najlepsze technicznie zdjęcie, nie martwcie się więc brakiem super sprzętu. Akcja trwa od dzisiaj do końca 10.10, czyli przez tydzień, a dokładny regulamin znajdziecie tutaj. Zgłoszenia proszę podrzucać na adres  sony_styledigger@ostryga.pl. Powodzenia!

TADAM, TADAM, WERDYKT!

Dziękuję Wam mocno za wszystkie zgłoszenia – nie spodziewałam się, że czytanie ich będzie aż tak przyjemne. Niesamowicie miło było dowiedzieć się, jak różne rzeczy pasjonują ludzi, którzy czytają mojego bloga. Czuję się zaszczycona, serio! Była kaligrafia, koparki, pomoc potrzebującym w najróżniejszych formach, sto różnych instrumentów muzycznych (jak klarnet czy ukulele), schody, ślimaki, konserwacja najróżniejszych przedmiotów konserwacji wymagających, wędkarstwo, znaczki, szybowce, kawa, motocykle, napisy na murach, witraże, folkolor i dzikie koty, teatr cieni, gry planszowe i papierowe wilki. Słowem, pojawiło się mnóstwo wspaniałych aktywności i już wiem do kogo się zgłaszać, kiedy najdzie mnie ochota na grę w go. Przeczytałam wszystkie 230 maili i spośród wielu naprawdę wspaniałych wybrałam zgłoszenie Honoraty, której pasją jest kardiologia – publikacji zdjęcia Wam oszczędzę. Urzekła mnie jego szczerość i odwaga, oraz chęć Honoraty do działania zgodnie ze swoimi przekonaniami. Aparat był niestety tylko jeden, ale wszystkim jeszcze raz BARDZO dziękuję za udział, czytanie Waszych maili było świetnym doświadczeniem. Do następnego!

Dzięki za lekturę!

Jeśli nie chcesz przegapić moich nowych artykułów, odcinków podcastu czy książek, zostaw swój adres e-mail:

52 thoughts on “Win a Sony digital camera”

    1. Już dałam znać Sony, odezwę się jak tylko uda się coś z tym zrobić – myślę że w poniedziałek. Przykro mi z powodu utrudnień, liczba i rozmiar zgłoszeń chyba przewyższyła oczekiwania organizatorów. Powinno być wkrótce naprawione:)

    2. Posłałam dopiero dziś zdjęcie, bo byłam na trzydniowym szkoleniu i nie miałam dostępu do internetu:( Pewnie już za późno, ale zawsze warto spróbować.

  1. Świetny konkurs! Pasje są najważniejsze w życiu! oczywiście wysłałam i swoja fotkę :) Z niecierpliwością czekam na wyniki bo ciekawi mnie jakie pasje mają inni :)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *