|Stardust|

W zeszłym tygodniu, przed pokazem Dawida Wolińskiego, w moim zwykłym kryzysie pt.”nie mam co na siebie włożyć, bo wszystkie moje ubrania wydają się zupełnie bez sensu”, z pomocą przyszła mi ekipa serwisu Pożyczara.pl. Taaak, mnie też ta nazwa kojarzy się tylko i wyłącznie z Gossip Girl, i całkiem słusznie, bo to miejsce, gdzie na specjalne okazje można wypożyczyć sukienki od projektantów. Jest Balenciaga, jest Gucci czy Herve Leger, jest i Dawid Woliński. Ja wybrałam klasyczną małą czarną od BCBG Max Azria- przyniósł mi ją, pięknie zapakowaną, kurier, a jedyne co musiałam zrobić już po pokazie, to spakować ją z powrotem do pudełka i zadzwonić po kuriera (z którym swoją drogą zaczynam się już powoli zaprzyjaźniać). I choć zasypujący widownię przy finale pokazu śnieg lekko mnie zestresował, to udało mi się nic na siebie nie wylać i cała operacja przebiegła więcej niż pomyślnie, trochę smutno było mi tylko rozstawać się z sukienką.

 

 

 

 

                 | BCBG Max Azria dress via Pożyczara.pl | Mango clutch | Gabriella tights |

photos by Harel and me

18 comments

+ Napisz odpowiedź
 1. Anonymous

  zgadzam się w 100% z komentarzem anonima 11;16pm masz wspaniały styl ale fryzura totalnie psuje wszystko zupełnie tak jakbyś przestała o nią dbać a szkoda

 2. 2 big city lifes

  bardzo fajna sukienka, a portal jest super rozwiązaniem, bo za cenę jednej sukienki przejdziesz się w różnych kreacjach na kilka imprez :)

  Pozdrawiamy i życzymy Wesołych Świąt,
  2bigcitylifes.blogspot.com

 3. Saturejka

  Super pomysł :-D Ale nie wierzę, że w Twojej szafie nie znalazłoby się coś równie dobrego, a może nawet lepszego..
  Oj kobiety, co impreza muszą mieć nowe kiecki. Wiem coś o tym!! :-D

  Wesołych Świąt!!

 4. Anonymous

  Piękna sukienka nie można powiedzieć to samo na temat twojej fryzury ! Gdzie są twoje piękne loki ? co to są za rajstopy ?

  Lilka

 5. Anonymous

  Tylko ładna sukienka, bo Ty w niej nieładnie wyglądasz a szkoda, bo atrakcyjna z Ciebie dziewczyna, tylko nie umiesz tej swojej atrakcyjności wydobyć strojem. Szkoda.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.