Joanna Glogaza

strona główna > artykuły

|Neo Fashion Jamboree|

W zeszły weekend w moim rodzinnym Bielsku odbył się festiwal Neo Fashion Jamboree- jak pisałam wcześniej, naprawdę jestem zaskoczona rozmachem tego wydarzenia. Co więcej, impreza ma być cykliczna! Nie udało mi się zobaczyć zbyt wielu pokazów, skupiłam się na wykładach i prelekcjach (w tym na moim panelu dyskusyjnym o blogach- jeszcze raz dziękuję wszystkim za przybycie, zwłaszcza Kasi i Ryfce), ale zdążyłam zrobić kilka zdjęć: showroom z ubraniami projektantów, m.in. Natalii Siebuły / zwiewne sukienki na pokazie Natashy Pavluchenko, które w Bielsku podobały mi się bardziej niż w Łodzi/ buty a’la łyżwy na pokazie Karoliny Pięch / pierwszy rząd / panel dyskusyjny, na którym z blogerkami i turbokontaktowymi słuchaczami rozmawialiśmy o historii, rozwoju i problemach blogów o modzie (brzmi jak program debaty nad światową gospodarką)/ pokaz fryzur salonu Trendy, który robił wrażenie dzięki modelkom tańczącym na szczudłach.

 

 

 

 

  

 

 

 

Dzięki za lekturę!

Jeśli nie chcesz przegapić moich nowych artykułów, odcinków podcastu czy książek, zostaw swój adres e-mail:

20 thoughts on “|Neo Fashion Jamboree|”

 1. Bardzo lubię twojego bloga ale mówić „o historii, rozwoju i problemach blogów o modzie” to jest tak bardzo nudne ! myślisz że blogerki mają jakiś wpływ na modę ? Śni Ci się ! Piszesz takie bzdury że nie mieści się w głowie. Szafiarka to po prostu bogata dziewczyna i nic więcej.

  Róża

 2. Mogłabyś jeszcze napisać, jaka mniej więcej była frekwencja? Oczywiście nie chodzi mi o dokładną liczbę, wystarczy odpowiedź w stylu „mało/średnio/dużo” :)

 3. To ważne!
  Sytuacja jest tragiczna. Zapadła decyzja o likwidacji schroniska w Józefowie, 600 psów i 30 kotów ma być UŚPIONYCH! Błagam was rozpowszechniajcie te wiadomość. Może ktoś wziąłby na dom tymczasowy jakiegoś zwierzaka. Będziemy tez zbierać karmę, pieniądze na hoteliki, by choć trochę ich uratować Artur Starosz nr tel. 668249268 Ula Kurek 880822051 Proszę was wklejajcie to gdzie się tylko da

 4. W kilku miejscach wpadłam już na pozytywne recenzje tego wydarzenia i wzbudza to we mnie mieszane uczucia – z jednej strony żałuję baardzo, że nie mogło mnie tam być, z drugiej – cieszę się, bo to zapowiada kolejne warte uwagi wydarzenie w „polskim kalendarzu mody”.

 5. Bardzo żałuję, że nie dotarłam na Twój wykład! Ale bardzo się starałam – wybrałam się na wykład o trendach, który strasznie się przedłużył, uciekłam z niego (narażając się na nienawistne spojrzenia), biegiem po samochód bo i tak byłam już spóźniona. A tu klops – auto zastawione, więc biegiem do muzeum, żeby powiedzieli przez mikrofon. Okazało się, że tam właśnie trwa pokaz więc kolejne 15 min w plecy. I już było tak późno, że mimo starań nie było sensu. Najwidoczniej tak miało być. Następnym razie nie odpuszczę! Ściskam.


 6. Kate-> o proszę, nie wiedziałam że Natalia jest z Radomia

  Anonimowy-> widać po lewej stronie

  Róża-> to Ty napisałaś o wpływie na modę, nie ja. A co do panelu- skąd możesz wiedzieć że nudno, skoro Cię nie było?

  Anonimowy-> frekwencja czego?

  Playwithfashion-> Następnym razem!

 7. na szczęściie w moim ukochanym bielsku zaczyna się dziać:) w przyszły piątek pokaz paprockeigo i brzozowskiego w Pasażu pod Orłem:)

 8. Pokaz Paprockiego&Brzozowskiego? o.O nie wiedziałam! Ale za to o Neo Jamboree wiedziałam, gdyż dostałam zaproszenie:)) Naprawdę cieszę się, że mogłam uczestniczyć w I edycji mając nadzieje na kolejne rozbudowane i liczniejsze edycje:))

  Greets:**

  …alkai…

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *