Joanna Glogaza

strona główna > artykuły

|Neo Fashion Jamboree- win a VIP pass|

Pewnie już słyszeliście elektryzującego niusa, który obiegł w zeszłym tygodniu internet- Yvan Rodic aka Facehunter przyjeżdża w listopadzie do Bielska-Białej. Wyobraziłam sobie właśnie zdjęcia na jego blogu z pomnikiem Reksia w tle, więc żeby cała sytuacja wydała się mniej abstrakcyjna, szybko wyjaśnię powód jego wizyty. Od 17 do 20 listopada w Bielsku będzie się odbywała pierwsza edycja festiwalu Neo Fashion Jamboree. W programie m.in. pokazy młodych (i trochę starszych też!) projektantów z Polski i z innych europejskich krajów, wśród nich m.in. świetnej Domi Grzybek, wykłady na różne tematy związane z modą, m.in. wykład Marleny Woolford i Olgi Nieścier o trendach czy Joanny Malickiej o historii mody w kinie, pokazy filmów, wystawa zdjęć wspomnianego wyżej Facehuntera, panel dyskusyjny o blogach, showroom i kilka innych atrakcji, o których poczytać możecie na stronie NFJ. Jako nie-do-końca-rodowita Bielszczanka jestem bardzo pozytywnie nastawiona i naprawdę zachwycona, że organizatorzy zdecydowali się powołać do życia tak rozbudowane przedsięwzięcie właśnie w Bielsku!Mam do rozdania podwójną wejściówkę VIP na festiwal, dzięki uprzejmości Ośrodka Szkoleniowego Solver, obejmuje ona także nocleg z soboty na niedzielę- to dwa najważniejsze dni imprezy. Jeżeli macie ochotę wraz z osobą towarzyszącą wziąć udział w imprezie, zwiedzić stolicę Podbeskidzia i zrobić sobie zdjęcie z Bolkiem i Lolkiem, wystarczy że zostawicie komentarz ze swoim imieniem i adresem mailowym pod tym postem, a ja 13. listopada wylosuję osobę, która dostanie zaproszenie. Do zobaczenia!Rozwiązanie: Wejściówkę z noclegiem wygrywa Agata Kalita, gratulacje!

Dzięki za lekturę!

Jeśli nie chcesz przegapić moich nowych artykułów, odcinków podcastu czy książek, zostaw swój adres e-mail:

264 thoughts on “|Neo Fashion Jamboree- win a VIP pass|”

  1. Iwona
    iwona94@gg.pl

    wspaniale, że przygotowujesz takie konkursy. Sprawiasz, że w człowieku od razu zapala się malutkie światełko nadziei, że w końcu mógłby coś wygrać, a nie ponosić ciągłe porażki w życiu ;-)
    pozdrawiam.

  2. I don’t be aware of generate income ceased in place the following, nevertheless i assumed this article was once fantastic. I don’t comprehend your identiity and surely you’re going to any well-known writer if you aren’t by now. Many thanks!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *