Casablanca Fashion Week

Przyszła kolej na kilka moich ulubionych zdjęć z pokazów- grupa profesjonalnych fotografów z masą sprzętu była na tyle miła, żeby wpuścić mnie w sam środek ich stanowiska, co pozwoliło mi zrobić całkiem niezłe zdjęcia. Po raz kolejny przekonałam się, że pierwszy rząd jest mocno przereklamowany, a pokazy mody najlepiej ogląda się z poziomu podłogi. Projektanci skupili swoje propozycje wokół dwóch głównych punktów. Pierwszy z nich to minimalistyczne kroje z architektonicznymi wariacjami, drugi to jego dokładne przeciwieństwo- wariacje na temat multikulturowego włóczykija, z mnóstwem warstw i etnicznych inspiracji. Trudno mi zdecydować, która z tych tendencji podobała mi się bardziej, za to jestem w stanie wskazać mój absolutny numer jeden- to długa biała sukienka marki Siham Sara Chraibi, którą możecie zobaczyć na drugim zdjęciu. Nazwiska pozostałych projektantów możecie sprawdzić na stronie CFW– zapamiętanie ich wszystkich zdecydowanie przerasta moje możliwości.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

51 comments

+ Napisz odpowiedź
 1. Kamila

  niektóre kreacje dosyć… zaskakujące, no ale w końcu służą tylko do inspiracji :) miałaś bardzo dobre miejsce do zdjęć, zazdroszczę! :)

 2. Żelikowska

  Wzory kreacji z pierwszego zdjęcia – jak najbardziej mi się podobają. Faktycznie sukienka Siham Sara Chraibi, o której piszesz prezentuje się zacnie. Chociaż najbardziej podoba mi się chyba kreacja z 8 zdjęcia od dołu (mimo, że nie widać przodu, to jednak z tyłu wygląda zachęcająco ^^).
  To miło, że profesjonaliści Cię wpuścili.
  Zazdroszczę Maroka. Musiało być fantastycznie :)

 3. eddie

  fajnie, że tym wszystkim się tu dzielisz i pokazujesz trochę swoich przeżyć :) niektóre kreacje rzeczywiście egzotyczne, ale nawet i takie mogą zainspirować. a zdjęcia rzeczywiście wyszły dobre! Pewnie miałaś udany wyjazd :)

 4. Miss Fashionistka

  zdjęcia są bardzo cudowne, nawet powiedziała bym inspirujące. Niektore elementy mogła bym włożyć na siebie.

  Ta sukienka na 2. zdjęciu, która jest Twoją faworytką, jest absolutnie w Twoim stylu. Nawet wyobrażam Ciebie w niej. Wyglądałabyś szykowie :-)

 5. Helena

  O żesz ty,kurczeee,mistrz,zrobiłaś rewelacyjne posunięcie z tą Casablancą-zamiast wchrzaniać się do Łodzi,która jeśli chodzi o pokazy była całkiem przeciętna,przynajmniej z tego,co sobie przeglądałam(a czyniłam to na bieżąco i w dość dużych ilościach),plus z foto-relacji wynika,że spęd bydła był niesamowity. W zasadzie z tego co pokazałaś podoba mi się WSZYSTKO,coś nowego,świeżego,rewelacja(już chyba użyłam tego słowa,hę?)
  Zazroszczę szalenie-i pomysłu i wyjazdu i tzw.,,głowy na karku”
  Ukłony!

 6. Anonymous

  ja z innej beczki: przejrzałam Twojego bloga i na każdym zdjęciu masz taką prześliczną, naturalną cerę, nieskazitelną. masz tak naturalnie, czy to zasługa jakiegoś podkładu? zdradź markę ;)

  /aallie

 7. life full of colors

  Kreacje na pierwszym zdjeciu maja przepiekne kolory i wygladaja na bardzo interesujace, niektore projekty zupelnie nie zrozumiale dla mnie ale wkoncu swiat mody nie ma barier i jest pelen dziwnych rzeczy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.