Trick pony

Dwa dni temu, jadąc odebrać mojego brata z dworca, postanowiłam zatrzymać się przy TK Maxxie i zobaczyć czy pojawiło się coś ciekawego. Zaglądam tam prawie za każdym razem, kiedy jestem w Bielsku- co prawda przeważają ubrania w rozmiarze 44 i buty w rozmiarze 33, ale jak już uda mi się coś znaleźć, to zwykle jest to hit miesiąca. Tak było z moich ukochanym kapeluszem i myślę że będzie tak w przypadku mojej nowej torebki. Jest trochę niepraktyczna, ale nie mogłam się oprzeć połączeniu łososiowego różu i złota, no i jeszcze te skarabeuszowate wzory! Gdyby Akademia Filmowa postanowiła zaprosić mnie na następne rozdanie Oskarów, to będzie jak znalazł.

 

58 comments

+ Napisz odpowiedź
 1. Dorota Agata

  torebka jest wspaniała, myślę, że nadaje się także na inne okazje. Tylko do szkoły i kościoła bym jej nie zabrała. ;) no, chyba że nosisz ze sobą pół mieszkania!

 2. Absolutely Mrs. K

  well i love it too the pattern is so symmetrical and it looks like a scarab in the middle. i ma sure you can find something you can wear with it, like that cute orange dress from an other post, but i love it

 3. czytaj z ust

  Wygląda efektownie :) Przestrzegam jednak przed tego typu mocowaniem łańcuszka do torebki. Mam identyczne w jednej ze swoich i niestety łańcuszek często się odczepia sam :/

 4. Anonymous

  Czy zamierzasz jeszcze robić jakieś podcasty? (Pisałaś kiedyś o nowym projekcie…) Blog dużo na nich zyskiwał, szczerze mówiąc trochę wieje nudą i coraz rzadziej mam ochotę tu zaglądać.
  pozdrawiam! Lu

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.