Springtime

Przyszła wiosna, przyszły i sesje z Bubble Factory. Ta jest jedną z moich subiektywnie ulubionych, zwłaszcza ostatnia seria, z koronką i czarną sukienką. Trochę się stresowałam, w końcu miałam prawie półroczną przerwę, ale okazało się że niepotrzebnie- przypuszczam że Ania, nasza modelka, wyglądałaby zjawiskowo i worku na ziemniaki. Bardzo dziękuję Mulholland Drive za świetną sukienkę z przezroczystymi rękawami i Studio2Deko za kilometry koronki:)

II

 

III

 


IV

 

 


 

 

model: Ania Myskena Studio, photos : Bubble Factory, stylist: me:)

59 comments

+ Napisz odpowiedź
 1. Agnieszkowa_szafa

  Sama robię sesje zdjęciowe więc bardzo miło mi popatrzeć na twoje stylizacje do sesji. Myślę że wyszło bardzo dobrze, nie tylko jesli chodzi o ubrania ale również o zdjęcia-są bardzo dobre, gratuluję fotografa!

 2. fashion_player

  pierwsze zdjęcie jest niesamowite!
  jestem ciekawa, jak tworzycie taką sesję, co Was inspiruje, jak ustalacie, jakie ubrania będą potrzebne… może napiszesz kiedyś posta o etapie przygotowawczym sesji?

 3. ediot

  great styling -so job well made. the photos are so beautiful too! thanks for sharing. hope youre having an wonderful week so far

  xxX ediot
  ediot.org

 4. villk

  Nie mogę się doczekać naszego kolejnego spotkania. Już mi w głowie coś kiełkuje…

  Czy Tobie się czasem nie powieliło jedno zdjęcie dwa razy, czy mi się na oczy rzuciło? :)

 5. Anonymous

  Witam, i ehhh… cierpie na beznadziejną miłość do tej Twojej „szkieletor” sukienki :> a foty z koronką przecudne, gratuluje pomysłu.

  Przy okazji chciałam zapytać, czy nie znasz może jakiejś sensownej krawcowej w Krakowie.? Takiej co to nie tylko skróci tu i tam ale także wysłucha ze zrozumieniem moich projektów i przemieni je w zadowalającą rzeczywistość :> Bede bradzo wdzięczna za jakiekolwiek namiary czy wskazówki :)
  Pozdrawiam serdecznie,
  Natala

 6. Anonymous

  Hymmmmm, co za ironia losu, że ostatnie zdjęcia są takie… żałobne…
  A może to po prostu wszystko się teraz tak kojarzy…

 7. Anonymous

  Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę,ale jedno z Twoich zdjęć pojawiło się na aukcji Allegro.
  Mam nadzieję,że nie jest to łamanie praw autorskich.

 8. dieEule

  Bardzo dziękuję za odpowiedz na mojego maila, pewnie dostajesz ich masę więc piszę tu. Przy okazji przyznam że wyczekuję kolejnego posta z niecierpliwością:)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.