Joanna Glogaza

strona główna > artykuły

Think pink!

Postanowiłam w tym roku przysłużyć się BARDZO ważnej sprawie i wspomóc akcję Różowa Wstążeczka, działającą na rzecz walki z rakiem piersi. 10 października organizuje ona w Warszawie Marsz Różowej Wstążeczki, na który w imieniu organizatorów serdecznie zapraszam (start o 12 na zbiegu ulic Nowy Świat i Chmielnej). To nie koniec atrakcji- na moim blogu startuje z tej okazji konkurs. Zasady są bardzo proste- do 10 października ( a konkretniej do godziny 12 w południe) czekam na zdjęcia Waszych stylizacji (proszę o przesyłanie ich na adres joanna.glogaza@gmail.com), opierających się na kolorze różowym (w kwestii odcienia panuje oczywiście dowolność). Wybrana część z nich zostanie u mnie opublikowana i tym samym przejdzie do drugiego etapu konkursu. Z tych zestawów redakcja Exklusiva wybierze jeden i opublikuje go na łamach nowego numeru. Wśród reszty finałowych stylizacji zostaną rozlosowane pozostałe nagrody: zestawy kosmetyków Avon, różowe aparaty Nikon Coolpix L19, bony o wartości 100 zł na zakupy w sklepach Orsay (plus drobne upominki) oraz zestawy ubrań Reebok z serii z różową wstążką. Tak więc, drodzy Czytelnicy, aparaty w dłoń- liczę na Waszą kreatywność!


Dzięki za lekturę!

Jeśli nie chcesz przegapić moich nowych artykułów, odcinków podcastu czy książek, zostaw swój adres e-mail:

15 thoughts on “Think pink!”

 1. Byłam na marszu różowej wstązki, ale w Częstochowie ;) Mam nawet jeszcze chyba różowe Avonowe balony ;p Oby jak najwięcej takich akcji! Tuż to przecież chodzi o nasze zdrowie Panie ;)

 2. fajny konkurs i powiązany ze szczytnym celem;)

  ciezko bedzie mi znaleść coś różwego i jeszcze fajnego…ale postaram sie i na pewno złosze;)

  mam tylko pytanie, czy potrzebny jest jakis dopisek w e-mailu, opis foty?? czy zdjecie ma byc 1 czy kilka??
  z góry dzieki za odpowiedz;)


 3. Gia- pochody organizowane są też w innych miastach, odsyłam do bloga organizatorek.

  Anonimowa Ania-> dziękuję i na pewno skorzystam:) PS. Różowe uszy królika nadałyby się idealnie!

  Lumpexoholiczka-> opis mile widziany, acz niekonieczny, ilość stylizacji i zdjęć nieograniczona, choć jedno też jest jak najbardziej ok.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *