Joanna Glogaza

strona główna > artykuły

Wind it up!

Wczoraj spędziłam cudowny dzień na bardzo zielonej (ku mojemu zdziwieniu) Nowej Hucie. Spodziewałam się ponurego blokowiska, a zastałam spokojny zalew i kwitnące łąki. Ale co ja tu o Hucie, nie miejsce a towarzystwo jest ważne. Z ekipą Bubble Factory nie czuje się zmęczenia nawet po całodziennym hasaniu po chaszczach, więc i fotografowana przez dziewczyny osoba (na razie owiana tajemnicą) dzielnie znosiła trudy sesji. Jej efekty pojawią się już wkrótce, a tymczasem mały backstage:) Podczas gdy panie fotografki czyli Villk i Aife dzielnie pracowały…

 


…ja zgodnie ze znaną naukową koncepcją, że dużo lepiej się myśli do góry nogami, intensywnie dopracowywałam szczegóły kolejnej sesji…


..a następnie pokonałam Aife w walce na dmuchawce. Była bez szans, została zasypana, zadmuchana i na pół uduszona. Wniosek- nie zadzieraj ze Styledigger!

English version: There’s a little backstage from session with Bubble Factory. Aife and Villk, the photographers, Marta- our model and me as a stylist- we spent a great time together and I can’t wait to show you the effects!

Dzięki za lekturę!

Jeśli nie chcesz przegapić moich nowych artykułów, odcinków podcastu czy książek, zostaw swój adres e-mail:

24 thoughts on “Wind it up!”

 1. Nowa Huta jest prześwietna! Dane mi było tam być m.in na koncercie Kraftwerk w zeszłym roku :) co do tytułu posta… kocham tę piosenkę Gwen Stefani! Zresztą sama Gwen to dla mnie guru :)

 2. a widzisz, jednak może być lekko, świeżo i przyjemnie. bardzo mi się tym razem podoba. koszula najlepsza! :D

  stety, ale raczej Róża.

 3. Aife-> jeszcze z Tobą nie skończyłam!

  Woman in grey-> kolega, któremu ją ukradłam, mówi że kupił ją parę lat temu w Vero Modzie.

  Anonimowy-> sandałki z H&M, bardzo wygodne, pojawiały się już kilka razy w zeszłe wakacje:)

  Anonimowy-> tak jest, pomagam Villkowi i Aife stylizować sesje.

  Anonimowy-> kiedy mam przed sobą perspektywę całodziennego chodzenia, jedyne o czym myślę to wygodna. A strój bardzo lubię, kto powiedział że zwyczajnie nie może być fajnie (rym):)?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *