Dilemmas Magazine!

3…2…1…start! Rusza Dilemmas Magazine, nowy magazyn modowy, stojący w opozycji do popularnych tytułów na rynku. Jego zamierzeniem jest promowanie mody oddolnej, tej tworzonej przez ulicę, dostępnej dla mas, takiej na którą większość z nas może sobie pozwolić. Miłośnicy vintage także znajdą tam coś dla siebie. Zapraszam więc do lektury:)

Inicjatorką pomysłu jest Ewa, znana szerzej jako Dilemmatka. Ja także miałam w powstaniu magazynu swój skromny udział. Po pierwsze, sesja z królikiem spodobała się zespołowi redakcyjemu i została nie tylko zamieszczona wewnątrz numeru, ale i na okładce. Tak tak, to ja w środku tego wielkiego różowego futrzaka:) A po drugie i po trzecie zostanie poruszone następnym razem, żeby nie psuć Wam niespodzianki…


25 comments

+ Napisz odpowiedź
 1. veroni

  Gratuluję!! Jest nieamowity!! Szok że wy to wszystko tak ślicznie zrobiłyście!! Podziwiam was! Czy moge się spodziewać co miesiąc nowego numeru? Powodzenia w dalszej pracy!

 2. Amateur Fashionist

  O tak! Taki magazyn z dumą nosiłabym w torebce. Mam nadzieję, że kiedyś powstanie jego papierowa wersja.
  Zdjęcia są nieziemskie – a to ich głównie szukam w magazynach modowych.
  Naprawdę doskoczyłyście do świetnego poziomu i zrobiłyście ogromną konkurencję choćby znoszonemu już Glamour. Podoba mi się podejście do różnych spraw jakby z drugiej strony.
  Wierzę, że w miarę jak rozwinie się magazyn, może i mnie uda się cho cby na moment trafić do redakcji.
  Jestem wprost zauroczona:)

 3. Agata Natalia

  Gratuluję,dziewczyny,z całej duszy! Przejrzałam już numer,przed chwilą,i -kapelusze z głów.Super!!! Pomysł zwłaszcza,porwanie się na takie wielkie przedsięwzięcie.. PODZIWIAM,i na pewno przyzwyczaję się do czytania internetowej gazety (skakałam ze zniecierpliwienia,kiedy mi się strony otwierały inne,w papierze jednak łatwiej :) ).

 4. WER.

  na zdjęciu ze strony 20 wyglądasz niesamowicie! Tak lekko i dziewczęco! Świetny makojaż i stylizacja. Zakochałam się! :)

 5. Wenden

  Bo-że, jak fenomenalnie wyszłaś na zdjęciu w szafiarskim artykule. A tak ogółem to wciąż tryskam radością i entuzjazmem. Cała włożona praca dziewczyn, Dilemmatki i reszty stylistów, fotografów (ukłony w stronę Aife & Villk) robią duże wrażenie.

 6. Marchesa

  Absolutnie fantastyczne przedsięwzięcie! Jesli tylko wyjdzie papierowa wersja to prenumeruje na rok conajmniej;) Twoja stylizacja i zdjęcie – cudne:)

 7. ...

  Naprawdę ciebie nie poznałam…Myślałam,że jesteś tylko na okladce i kilka zdjęć…ale z zamkniętymi rzęsami-nie wiedziałam,że to ty,dopóki nie powiększyłam napisy,by przeczytać:)Przepięknie wyszłaś na tym zdjęciu!:)

 8. Anonymous

  Świetny magazyn. Jedynym mankamentem jest brak osoby korygującej błędy, co da się zauwazyć np. przez słowa „zaglądnęłam”, czy „chłopacy”. Poza tym niebo. Zdjęcia przepiękne! Gratuluję Wam pomysłu dziewczyny, oby ta inicjatywa kiedyś przyniosła Wam zasłużoną nagrodę ;)

 9. Lumpexlover

  a ja Cię na zdjęciach z DM nie poznałam.. nie wiem czemu, ale jak przeczytałam, że to Ty to mnie zatkało ;p jako króliczek wyglądasz wyśmienicie! normalnie tak cukierkowo, że musiałam pójść po landrynki. brawo brawo brawo! szkoda tylko, że nie można go kupić w sklepie i nosić sobie ze soba kiedy sie chce.. czekam już na nastepny!

 10. woman in grey

  jest cudnie! na zdjęciach rzeczywiście nie do poznania jesteś. i szkoooooda, że w kiosku nie do znalezienia, bo warty jest noszenia go ze sobą w torbie :)
  w każdym razie ELLE Polska niech się schowa!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.