Joanna Glogaza

strona główna > artykuły

Breath of spring

Dziewczyny z Bubble Factory zadziałały jak błyskawica i już dziś można oglądać efekty naszej wczorajszej sesji. Marta, która przyjechała do nas aż z Katowic, wystąpiła w czterech odsłonach: dzikopanterkowej, pastelowo dziewczęcej, hawajsko frędzlastej i najbardziej zmysłowej, balkonowo-koszulowej. Enjoy:)

Dzięki za lekturę!

Jeśli nie chcesz przegapić moich nowych artykułów, odcinków podcastu czy książek, zostaw swój adres e-mail:

26 thoughts on “Breath of spring”

 1. Jestem Ci ogromnie wdzięczna za pomoc :) Zadomowiłam się na blogspocie.
  Poza tym, przepiękne zdjęcia! Najbardziej podoba mi się ostatnia stylizacja. Choć druga…

 2. gratuluję dziewczynom zdjęć, a Tobie stylizacji! wcześniej nie zauważyłam jak pięknie ozdboniona u dołu jest ta druga sukienka. rewelacja *_*

 3. Ha, przejrzałam wszystkie zdjęcia u Ciebie, Aife i Villka i powiem, że jedno u Villka jest szczególnie mega, gdzie poprawiasz modelce włosy i wystawiasz język- tak właśnie wyobrażam sobie prawdziwą stylistkę- z rozwianymi włosam, w niewymuszonym stroju i z uśmiechem na twarzy ;D I to chyba jest moje ulubione ujęcie, mimo, że inne też są świetne ;)

 4. Asiu dla Ciebie ukłony, ucałowania za cały trud, który wkładasz w zdjęcia. Myślmy nad terminami spotkań. Szykuje się tego trochę! Hura!

  p.s i lepiej się już pakuj

 5. No nie wiem, jaki Wy przykład dajecie młodzieży tym papierochem [tu następuje kręcenie głową z dezaprobatą i przewracanie oczami], ale zdjęcia w koszuli są naprawdę rewelacyjne.

  PS Z tym porywaniem Ciebie do Wrocławia to dziewczyny żartują, nie?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *