Joanna Glogaza

strona główna > artykuły

It’s vintage, darling.

Miło mi oznajmić, że ten post jest elementem kolejnej modowej akcji, tym razem zainicjowanej przez Harel. Jako że trwa u Niej na blogu miesiąc z vintage, dziś polskie bloggerki pokazują swoje ciuchowe zdobycze z odzysku. O zaletach ubrań vintage wszystko chyba już zostało powiedziane- tu odsyłam do wyżej wymienionej specjalistki. Postanowiłyśmy z Alice wystąpić zbiorowo- ja mam na sobie jedwabną bluzę Salvatore Ferrgamo z berlińskiego second handu, Ala oldschoolową bluzę z Adidasa z Hamburga. No i nie byłabym sobą gdybym sie nie pochwaliła – mam też na sobie skórzane spodnie, które w końcu udało udało mi się zdobyć i to przecenione z 450 na 100 zł. Taa daaam!

Image Hosted by ImageShack.us
 

Image Hosted by ImageShack.us
 

Image Hosted by ImageShack.us

blouse- Salvatore Ferrgamo vintage (dzięki Gaweł:*), leather skinnies- Vero Moda

photos by Marika

Dzięki za lekturę!

Jeśli nie chcesz przegapić moich nowych artykułów, odcinków podcastu czy książek, zostaw swój adres e-mail:

48 thoughts on “It’s vintage, darling.”

  1. Huh, nie da się przejść obok Ciebie w tej bluzce obojętnie. Skórzane spodnie to fajna sprawa, ja się do swoich pseudo przekonuję coraz bardziej :)

  2. Miałyście genialny pomysł, żeby się spotkać. Wyglądacie razem tak dobrze jak Mick Jagger i David Bowie w „Dancing in the street” :-)

  3. myślę, że jesteś odważna i nie boisz się ubierac wto co Ci się podoba…to jest insirujące, a to dlatgeo, gdyz taki sweter wzbudza napewno na ulicy czy na uczelni duzo „kontrowersji” i spojrzeń. Przez niektórych moze byc uważany za największą tandetę, jak dla mnie jest świetny, choc sama bym go nie kupiła (ze względów powyższych). AAA i świetn pomysł na wspólną sesję, wyglądacie obłednie;)

  4. wasze zdjęcia w duecie są zdecydowanie najlepsze. może powinnyście tworzyć wspólnego bloga? :) zwłaszcza ostatnie zdjęcie rządzi. ciuchy też.

  5. hey I love your blog so much, what about exchanging links? you’re already on my list :) would be happy if I’d be on yours :)
    much love and greetings frm germany.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *