O blogu

Cześć! Nazywam się Joanna Glogaza. Uwielbiam upraszczać i optymalizować, tak by mieć jak najwięcej czasu na rzeczy, które dają mi największą radość.

Napisałam dwie ksiażki w duchu upraszczania – Slow Fashion i Slow Life. Obie uzyskały status bestsellera.

Od 2008 roku prowadzę bloga – wcześniej nazwał się Style Digger, teraz uprościłam (sic!) sprawę i piszę pod swoim imieniem i nazwiskiem.

Oprócz tego mam swoją markę odzieżową, nazywa się Lunaby. Albo raczej piżamową – bo szyjemy w Polsce piękne i porządnie zrobione piżamy i koszulki nocne.

Stworzyłam też kurs online “Jak założyć własną markę odzieżową”.

Mieszkam w Warszawie, razem z moim adoptowanym ze schroniska psem Chrupkiem.

Mój mail: czesc@joannaglogaza.com.


Jesteś przedstawicielem agencji reklamowej albo firmy i myślisz o współpracy, moje statystyki, informacje o blogu i wyniki sprzedażowe znajdziesz tutaj.

nowy-posts


Książki


ksiazka2

W 2015 roku ukazała się moja pierwsza książka “Slow Fashion. Modowa rewolucja”. Przeczytasz niej, jak mądrze organizować swoją szafę, jak nie mieć problemu “w co się ubrać” i jak nauczyć się wybierać ubrania, które będą Ci służyły latami. Książka jeszcze przed oficjalną premierą została bestsellerem Empiku, sprzedała się w ponad 20 000 egzemplarzy, a liczne opinie czytelniczek potwierdzają, że takiej pozycji brakowało na rynku – co ogromnie mnie cieszy, bycie pomocnym to najlepsze uczucie na świecie!

krakow

zdjęcie z fantastycznego spotkania autorskiego w Krakowie

Wciąż jednak czułam, że nie udało mi się powiedzieć wszystkiego, co chciałam, dlatego w 2016 roku miała premierę moja druga książka „Slow Life. Zwolnij i zacznij żyć”. Piszę w niej o tym, jak odkryć w sobie to, co naprawdę chcemy robić i jak znaleźć czas na rzeczy, które są dla nas ważne. Bo wbrew pozorom slow life to nie robienie wszystkiego powoli, ale życie w zgodzie ze sobą. Sporo miejsca poświęcam też wyznaczaniu priorytetów i granic, które pozwolą nam te priorytety zrealizować. Uczę, jak pracować w skupieniu, odciąć się od rozpraszaczy (również online) i nauczyć się celebrować codzienność oraz odpoczywać bez wyrzutów sumienia.

slow-life-s


Jak zostałam testerem piżam, czyli moja marka odzieżowa


Ideały slow fashion stosuję w praktyce w swojej marce Lunaby. To bielizna nocna dla wymagających kobiet, które cenią piękno na równi z komfortem. Szyjemy nasze piżamy w Polsce, z dobrych materiałów, a poza dbaniem o ich wygląd mocno skupiamy się na wygodzie.

Lunaby1


KONTAKT


Dziękuję Ci bardzo za poświęcony czas! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadać mi pytanie, albo po prostu powiedzieć „cześć”, napisz do mnie na adres:

czesc@joannaglogaza.com

Wszelkie propozycje współpracy bardzo proszę kierować na adres:

wspolpraca@joannaglogaza.com

Moją ofertę dotyczącą współpracy i aktualne statystyki można znaleźć tutaj.