Joanna Glogaza

AUTENTYCZNOŚĆ BEZ DRAMY / warsztat

 

Gdy opanujemy sztukę magnetycznego opowiadania swojej historii, poradzimy sobie wszędzie – w newsletterze, na Instagramie, przy jakichkolwiek kaprysach algorytmów. 

 

Możemy celebrować swoją wyjątkowość, opowiadać ważne dla nas historie, przyciągać klientów, z którymi rezonuje to, jak postrzegamy świat. Mieć z tego radość i poczucie spełnienia. A jednocześnie nie odsłaniać się tam, gdzie nie mamy na to gotowości ani ochoty.

 

Może sobie teraz myślisz: “no dobra, ale to nie dla mnie, jak nie chcę wywalać prywaty w internetach”.

 

W ogóle mnie to nie dziwi. Rozumiem to w 100%.

 

I wierzę, że da się czerpać z niepowtarzalności i wyjątkowości, którą każdy z nas w sobie ma, bez robienia ze swojego życia telenoweli. Bez nadużywania siebie.

 

Za to z satysfakcją płynącą z mówienia do osób, którzy nadają na podobnych falach jak my.

 

Sprzedaż idzie wtedy jakby łatwiej, a my nie mamy poczucia „walenia kilofem w ścianę”. Chcesz wiedzieć, jak to zrobić?

 

Zapraszam Cię na praktyczne warsztaty, z których wyniesiesz:

Do czego Ci się to przyda?

Szczegóły warsztatu 

 
  • 10 lipca o 11:00 – spotykamy się online na Zoomie. Warsztat potrwa około 90 minut, podczas których zanurzymy się w świat porywających opowieści i rozłożymy na czynniki pierwsze szczegóły ich powstawania. Spotkanie będzie nagrywane, więc nie musisz być na żywo – choć zachęcam!

 

  • Otrzymasz też ode mnie plik z workbookiem, który przeprowadzi Cię przez proces “destylowania” niezwykłych historii z Twojej codzienności i przekuwania ich na treści, obok których nie da się przejść obojętnie.
  • Nie zostajesz bez wsparcia – tydzień później, 17 lipca, spotkamy się na sesję Q&A, gdzie przegadamy wszystkie pytania i wątpliwości. Ta sesja również będzie nagrana i możesz zgłosić pytania wcześniej, nie musisz być na żywo

Ile to kosztuje? 

 

Warsztat będzie kosztował 350 złotych (już z VAT). Ale jeśli zdecydujesz się na zakup teraz, w cenie early bird, to zapłacisz za niego 299 zł.

 

Wejściówkę możesz kupić tutaj za 299 zł.

 

Mam też 3 miejsca w wyjątkowym pakiecie LEVEL UP, gdzie dodatkowo możesz doszlifować swoje historie na godzinnej konsultacji ze mną – cena pakietu to 699 zł, teraz w cenie early bird zapłacisz za niego 599 zł.

 

Wejściówkę LEVEL UP możesz kupić tutaj za 599 zł.

 

a tutaj dwa słowa klientki o moim poprzednim warsztacie, o newsletterach: