Współpraca PR i reklamowa

Zastanawiasz się, czy promocja u mnie na blogu to dobry pomysł? O moim doświadczeniu, statystykach i przeprowadzonych kampaniach reklamowych przeczytasz poniżej, na początek mam krótki konkret: publikowane przeze mnie regularnie przewodniki zakupowe, w których doradzam Czytelniczkom, jak mądrze budować garderobę, generują sklepom odzieżowym zyski wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych na jeden post.

KONTAKT: wspolpraca@joannaglogaza.com

Style Digger to blog o slow fashion i życiu w zgodzie ze sobą, gdzie jakość stawiana jest nad ilość. Tę samą zasadę stosuję przy współpracy reklamowej – stawiam na oferty najbardziej pasujące do charakteru bloga i poświęcam im maksimum uwagi. Dzięki temu udaje mi się tworzyć dopracowane wizualnie i merytorycznie treści, które spotykają się z dużym zaangażowaniem Czytelników.

Piszę dla kobiet, które żyją z pasją, celebrują codzienność i oczekują konkretnych, ciekawych treści. Poruszam tematy od rozsądnego podejścia do mody, przez podróże, inspirujące książki i filmy, slow food, slow beauty po własny biznes (oprócz bloga prowadzę Lunaby, markę szyjącą piękne i wygodne piżamy). Czytają mnie głównie kobiety w wieku 18-34 lat.

Zrzut ekranu 2015-03-04 o 15.12.46

Aktualne statystyki bloga (październik 2016):

stat_10

FB: 35 700 fanów

Instagram: 20 400 obserwujących

Co gwarantuję:

  • Społeczność prawdziwie zaangażowanych Czytelniczek – mam ogromną przyjemność gościć na swoim blogu duże grono mądrych, zaangażowanych Czytelniczek, które nie tylko czytają bloga, ale i same go współtworzą rozbudowanymi komentarzami, pełnymi cennych informacji i opinii. Często zdarza się, że to właśnie posty w ramach współpracy z markami spotykają się z największym odzewem Czytelników i gromadzą najwięcej komentarzy – było tak m.in. w przypadku współpracy z Sony czy z województwem podkarpackim.
  • Indywidualne podejście – do każdego projektu podchodzę indywidualnie i wspólnie z Klientem staram się wypracować najkorzystniejsze rozwiązanie. Dzięki siedmioletniemu doświadczeniu w budowaniu społeczności online wiem, co sprawdza się u mnie najlepiej i chętnie proponuję ciekawe rozwiązania “szyte na miarę”. Jako wielka fanka kreatywnego podejścia, jestem otwarta nawet na najbardziej niestandardowe propozycje.
  • Dopięcie na ostatni guzik – swój blog traktuję jak prywatny magazyn i dbam o to, żeby treści, które się na nim pojawiają, były na jak najwyższym poziomie – z tego jest zresztą znany. Możesz więc być pewien, że Twój produkt/usługa zostanie zaprezentowany w doborowym towarzystwie dopracowanych zdjęć i starannie dobranych słów. Wybieram tylko te projekty, które naprawdę chcę wybrać, mogę więc poświęcić im 100% skupienia. 

Przykładowe kampanie przeprowadzone na blogu:

Oprócz tego miałam okazję współpracować z markami takimi jak Orange (kampania Dwunastu Konwergentnych), Lidl (kampania Ciasting Wielkanocny), Canon, Phillips i wiele innych.

 

KONTAKT: wspolpraca@joannaglogaza.com