Fajnie być trochę snobem, czyli jak egoizm wspiera mądre wybory ubraniowe

Za moment się przeprowadzam. Niedaleko, bo w obrębie Warszawy, z Bemowa na Muranów. Stwierdziłam jednak, że to świetna okazja do ponownego odgruzowania się spod niepotrzebnych przedmiotów. Tym razem nazbierało się ich naprawdę niewiele – stosik magazynów, które oddałam komuś z Czytelników, trochę bliżej niezidentyfikowanych papierów, które trzeba przejrzeć. Zmobilizowałam się też do ponownego przejrzenia szafy. Nie wyleciało z niej wiele rzeczy, ale w końcu zebrałam się do sfotografowania wszystkich tych ubrań i dodatków, które od miesięcy leżą równo ułożone w pudłach i czekają na nowych właścicieli. Powystawiam je niebawem na sprzedaż i będę dawać znać na Facebooku.

Czytaj dalej

Opisz swój styl i zgarnij smartfony i usługi Orange

Cześć! Dziś startujemy z obiecanym konkursem w ramach kampanii Orange Open. Do wygrania jest roczny pakiet usług Orange i smartfon Sony Xperia Z Compact, to nagroda główna, a na kolejną osobę czeka nagroda specjalna – Sony Xperia Z Compact. Co trzeba zrobić, żeby je zgarnąć? Skoro na blogu tak często podkreślam rolę własnego stylu, to spróbujmy do niego nawiązać!

Czytaj dalej

Weekend, czyli targi, parki i gra przygodowa w warszawskiej kamienicy

Weekend udał mi się wyjątkowo, więc stwierdziłam że krótko Wam o nim opowiem. Później okazało się, że zdjęć są dziesiątki, więc tak krótko to jednak nie będzie. Jest więc dobre jedzenie, trochę mody, korzystanie z uroków miejskiej przyrody i jedna absolutnie szałowa rzecz – gra przygodowa, w którą możemy zagrać „na żywo” w warszawskiej kamienicy. Ale po kolei!

Czytaj dalej

Prasówka

Tak jak pisałam już na Facebooku i na Instagramie, wpadł mi niedawno do głowy pomysł robienia comiesięcznych prasówek. Sama bardzo lubię, kiedy ktoś, na przykład radiowa Trójka, poleca mi dobre artykuły i często odkrywam w ten sposób nowe magazyny. Pomyślałam więc, że sama bym chętnie taki post na którymś z ulubionych blogów przeczytała, a że to moje główne kryterium przy tworzeniu nowych wpisów, to postanowiłam dać prasówce szansę. Jeżeli okaże się, że pomysł działa,  będę starać się sprawdzać i dorzucać nowe tytuły. 

 

Czytaj dalej

Dwunastu konwergentnych

Jakiś czas temu zgłosiła się do mnie marka Orange z pomysłem na super kampanię – w doborowym gronie jedenastu innych blogerów miałam tłumaczyć Czytelnikom, co oznacza tajemnicze słowo konwergencja. Do projektu bardzo się zapaliłam, bo jestem absolutną fanką działań Orange w blogosferze, jak mało kto rozumieją specyfikę tego środowiska. Pozostał mi tylko jeden problem – sama nie byłam pewna, czym jest owa konwergencja, ba, nie wiedziałam nawet z jakiej to działki i na których lekcjach nie uważałam.

Czytaj dalej