Constellations fill our eyes before we drown

Nawet nie przypuszczacie jak się cieszę, że moja trzyletnia przygoda z Uniwersytetem Jagiellońskim powoli zmierza ku (szczęśliwemu miejmy nadzieję) zakończeniu. Nie chce mieć już nic wspólnego z wpisami, indeksami, praktykami ani niczym podobnym, przynajmniej przez parę miesięcy. Nie mogę się doczekać, kiedy moje prawdziwe wakacje w końcu się zaczną i będę mogła w pełni korzystać z lata. Zdecydowanie nie chcę też jeszcze myśleć o jesieni, ale kiedy natknęłam się dziś na kolekcję pre-fall Cacharel, stwierdziłam że dawno nie widziałam niczego tak spójnego i dopracowanego, ale jednocześnie bardzo świeżego. Bo co to za sztuka nosić biel w lecie?

Czytaj dalej

I get around

Jako że prawie w każdym poście mam na nogach buty na obcasach, dzisiaj postanowiłam pochwalić się kilkoma parami moich letnich płaskich butów. Z kolei na drugim zdjęciu widać jedną z moich ulubionych skórzanych toreb, kupioną kilka miesięcy temu w Maroku. Ponieważ spokojnie pomieści małego słonia, służy mi raczej jako bagaż podręczny niż torba na co dzień.

Czytaj dalej

Amber

W końcu dodałam trochę koloru do mojej ultra nudnej szaro-beżowo-czarnej garderoby. Co prawda nie są one specjalnie spektakularne (nie chciałam przyprawić nikogo o zawał serca), ale nawet brzoskwiniowe odcienie pomarańczu to dla mnie mała rewolucja. Do tego trochę sztuczek z proporcjami- podwójny t-shirt, płaszczyk jak pożyczony od młodszej siostry (uwielbiam jego przykrótkie rękawy!) i pięknie wykończona oversize’owa torba od Mai Łagody, udająca skórę strusia.

Czytaj dalej

Smell of wine and cheap perfume

Nie wiem czy pamiętacie, ale jeszcze w październiku zapowiadałam nowy projekt o nazwie Glam Stories, we współpracy z Gapsterem, którego już zresztą nie ma. Jak się pewnie domyślacie, w związku z problemami, jakie chłopcy mieli ze znalezieniem sponsorów, nic z tego nie wyszło. Było mi przykro, ale tak naprawdę nie miałam na to żadnego wpływu. Chciałam Wam jednak pokazać pierwszy odcinek, który nakręciliśmy z Karolem, Włodkiem i Jurkiem w showroomie projektantek Zemełki i Pirowskiej. Czytaj dalej