Joanna Glogaza

strona główna > artykuły

Deer Miami

Zostało mi kilka dni na oddanie mojej pracy licencjackiej (dla zainteresowanych- o zaufaniu w couchsurfingu), także łono natury musi zastąpić mi plaża w wersji skondensowanej, znaleziona w centrum miasta któregoś popołudnia. Nie mogę się już doczekać końca roku akademickiego, by w końcu zacząć w pełni korzystać ze słońca, trawy, truskawek i innych zwiastunów nadchodzącego lata.PS Nie myślcie że nie opaliłam się z Casablance- te zdjęcia są sprzed kilku tygodni:)

 

 

 

American Apparel shorts, Denim CO tee, watch- Swatch, shoes- Tommy Hilfiger via Schaffaschoes

Dzięki za lekturę!

Jeśli nie chcesz przegapić moich nowych artykułów, odcinków podcastu czy książek, zostaw swój adres e-mail:

58 thoughts on “Deer Miami”

 1. podróżujesz przez couchsurfing? zawsze mnie interesował ale nie wiem jak zacząć, no i trochę się boję ;) jeśli masz jakieś ciekawe strony, artykuły, proszę zostaw linka w komentarzu. będę wdzięczna!

 2. OMG:) Świetne zdjęcia:) Trochę ubrania w nich giną, ale jak się dobrze przyjrzeć to wyglądają na tym tle super. Mokasynki mają ekstra kolor. Fajnie wyglądasz!

 3. Łaaaaaa! może ty mi w końcu pomozesz! :) widzę, że masz polaroida a ja nie mogę od roku dostać do niego filmów, gdzie kupujesz?

 4. outfit bardzo na +, z przymrużeniem oka:) bardzo zazdroszczę aparatu!
  a teraz pyt z innej beczki: studiujesz socjologię, prawda?
  czy jesteś zadowolona z kierunku?

 5. Kochana Styledigger, w tytule postu jest prawdopodobnie błąd. Nie powinno być „Dear Miami” zamiast „Deer Miami”?


 6. Anonimowy-> nie, nigdy jeszcze nie korzystałam z CS. Ale zacząć jest na pewno łatwo- wystarczy założyć profil. A żeby Cię uspokoić to powiem że 99,7% referencji wystawianych przez ludzi jest pozytywnych.

  Kamila-> kiedyś na pewno:)

  Żużu-> trzeba dobrze poszukać:)

  Pola, Anonimowy-> aparat nie jest mój, tylko Mariki z Mulholland Drive i to ją należy zasypywać pytaniami, na przykład na Facebooku:)

  MissMaggie-> tak, studiuję socjologię na UJ, nie jest najgorzej, ale mogłoby być dużo lepiej. UJ to trochę skamieniała instytucja.

  Anonimowy-> nie ma błędu, jest mały żarcik słowny:) Pierwowzór to faktycznie Dear Miami, tytuł piosenki Roisin Murphy, ale postanowiłam zatąpić pierwszą część jeleniem w nawiązaniu do koszulki

 7. Fajny temat pracy licencjackiej,jesteś za couchsurfingiem czy przeciwko?
  Jedno pytanie co do American Apparel – jak zamawiasz online skoro oni nie dowożą do Polski?


 8. M.-> mmm za czy przeciw? To nie legalizacja marihuany tylko sposób na podróżowanie, ciężko jest być przeciw, można po prostu nie korzystać:) A American Apparel co miesiąc wysyła mi paczki z darmowymi próbkami

 9. Niby tak,ale możesz na przykład uważać to za niebezpieczny sposób podróżowania,tak jak na przykład moja mama. Nie,żebyś była do niej podobna ;)
  Chętnie bym przeczytała Twoją pracę,byłoby to możliwe?
  Aaa,zazdroszczę…

 10. z czystej ciekawości, bo też jestem fanką i zarazem „użytkowniczką” couchsurfingu – będziesz może gdzieś publikowała swoją pracę licencjacką? bo temat jest arcyciekawy i przyznam, że chętnie bym ją przeczytała :)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *