Too much candy’s gonna rot your soul

Ciemnoróżowa sukienka z wycięciami to jeden z moich ulubionych imprezowych ciuchów. Ostatnio doszłam jednak do wniosku że tak ją lubię, że szkoda mi jej wyłącznie na imprezy, a ponieważ mamy piękną ciepłą jesień, postanowiłam wypróbować ją w jakimś codziennym zestawieniu. Oswoiłam ją przytulnym swetrem, który dostałam ostatnio w prezencie od krakowskich projektantek Agaty Zemełki i Anny Pirowskiej. Niedawno wypuściły nową futurystyczną kolekcję, a na ich stronie wciąż twa przecena poprzedniej. Czytaj dalej

We had a drink in each cafe

Wróciłam do Krakowa i staram się jakoś ogarnąć sprawy po intensywnym tygodniu, jednak jak na razie zdecydowanie kiepsko mi to wychodzi- stąd też zastój na blogu. Pewnie zauważyliście banner Reserved po lewej stronie- po kliknięciu możecie robić zakupy z 15% zniżką, a po dołączeniu do fanów Reserved na Facebooku zniżka wzrasta do 20%. Miłych zakupów i do zobaczenia wkrótce:)

Czytaj dalej

Look for the girl with the sun in her eyes

Kożuchy mają być hiciorem sezonu, wszędzie ich pełno, w związku z czym powoli zaczynają mi się nudzić, a jesień się jeszcze nawet na dobre nie zaczęła, o zimie nie wspominając! Mój egzemplarz to stuprocentowy vintage, jest miękki i ciepły. Pod spodem mam jedwabny kombinezon z długim rękawem, o którym mówiłam we wtorek. Uwielbiam jego detale- małą kieszonkę na nogawce, wiązanie i rząd guzików z tyłu. Jest też niesamowicie przyjemny w dotyku. Właśnie go składam i pakuję do walizki, bo jutro jadę do Warszawy na Warsztaty Dziennikarstwa Modowego.

Czytaj dalej