Photos

Dzisiejszy odcinek jest poświęcony fotografii, chociaż chyba bardziej pasuje to określenie „zdjęciom na bloga”. Moim zdaniem do zrobienia przyzwoitych zdjęć naprawdę nie trzeba wiele…Ja ze swoich jestem całkiem zadowolona, a używamy niedrogiej amatorskiej lustrzanki i obecnie starego obiektywu za 50 zł:) Widziałam też na różnych blogach wiele postów mogących spokojnie konkurować z profesjonalnymi sesjami. Popatrzcie tylko na te zdjęcia Alix i Pandory w wesołym miasteczku, są niesamowite! Czytaj dalej

I have dreams of orca whales

Potraktujecie dzisiejszy post jako wtorkowy- ukazuje się wyjątkowo w poniedziałek, bo nie wiem czy jutro będę miała dostęp do Internetu. Głównym bohaterem jest moja nowa beżowa marynarka. Nie mam pojęcia jak wcześniej dawałam sobie bez niej radę, teraz jest moim ulubionym okryciem wierzchnim i noszę ją do wszystkiego, jeżeli tylko pogoda mi na to pozwala. Właśnie ją na siebie wkładam i pędzę na lotnisko, bo za kilka godzin lecę do Monachium :)

Czytaj dalej

One, two, three, take my hand and come with me

Dzisiaj jest pierwszy dzień moich prawdziwych wakacji. Za kilka godzin wsiadam w pociąg i wyruszam w podróż, na początek do Wiednia. Jak zwykle proszę Was o jakieś wskazówki co ciekawego zobaczyć, gdzie zjeść, gdzie zrobić zakupy. Chodzi mi tutaj głównie o jakieś mniej znane miejsca, bo wszystkie główne szlaki zabytkowo-zakupowe przerobiłam dwa lata temu. Mam nowy obiektyw, więc spodziewajcie się milionów zdjęć:) Zostawiam Was z nowym odcinkiem o yeti i idę się pakować!

Czytaj dalej